Kategoria: Biznes Finanse Ekonomia

Czy wiesz że Jedna baryłka ropy naftowej to: 1 US bbl czyli tzw. US barrel= 42 US gal(US galon) = 158,98~159 litrów.

Czy wiesz, że inwestując w 1998 r w akcje google 100 dolarów dzisiaj mógłbyś mieć około 14 mln dolarów.

w dziale biznes prosimy dodawać wpisy związane z prowadzeniem działalności, zarabianiem jak i wiedzą na temat zarabiania bardziej w realnym życiu aniżeli w internecie..

Biznes Finanse Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Telefony VoIP »

  Telefony VoIPTelefonia internetowa to znakomita alternatywa dla wszystkich planujących zmniejszyć rachunki za połączenia telefoniczne. Nie ma co ukrywać - większość osób nie wyobraża sobie dzisiejszego świata bez stałego dostępu do telefonu. Telefonia VoIP pozwala połączyć niski koszt połączeń z mobilnością, przy jakości usług, którą dotąd charakteryzowała się tradycyjna telefonia. Obecnie też trudno sobie wyobrazić prowadzenie korporacji bez niezawodnej i skutecznej telekomunikacji. Wydatki ponoszone na usługi telekomunikacyjne bywają niekiedy sporym ciężarem dla finansów nieomal każdego przedsiębiorstwa. Dodatkowe korzyści płynące z telefonii internetowej takie jak wirtualna centrala PBX, systemy IVR i 3CX umożliwiają wykorzystanie szeregu pomocniczych opcji a także konferencje dla wielu osób. Zobacz sam, co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuroJeżeli ciekawi Cię wynajem adresu w centrum miasta, jakim jest Warszawa, mamy dla Ciebie niesamowicie korzystne pakiety, stwierdź sam. Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie oraz zależy ci bardzo, żeby księgowość stała na bardzo dobrym poziomie, to zaprezentowana oferta jest właśnie dla Ciebie. W zaprezentowanej ofercie odkryjesz propozycje odnośnie podniesienia efektywności księgowości lub wynajem adresu. Gwarantujemy pełną satysfakcję a propos przeprowadzanych przez nas usług połączonych z księgowością oraz wirtualną obsługą klienta. Zaprezentowaną propozycję kierujemy szczególnie do posiadających siedzibę w mieście Warszawa, jak też okolicznych, którym zależy, aby ich księgowość była na wysokim poziomie. W ramach wirtualnego biura prowadzimy takie działania jak na przykład administracja kadr, działania związane z HR, obsługę księgową oraz organizację księgowości i sprawozdania. Chciałbyś, ażeby twa firma działała lepiej, prezentowane wirtualne biuro, zwiększy efektywność jego pracy. Zapraszamy do wykorzystania z zaprezentowanej oferty zawierającej rozległy wykaz usług dla biura.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca NiemcyNa polskie opiekunki czeka za Odrą nie tylko legalna praca, ale także wysokie zarobki. Liczba ofert pracy ciągle rośnie! Zgłasza się do nas coraz więcej pań chętnych pracować u niemieckich rodzin. Niemcy postrzegają Polki jako dokładne, pracowite i pogodne. Są więc w ich oczach idealnymi kandydatkami na opiekunki (opieka Niemcy) dla ich bliskich – mówi jedna z rekruterek firmy Pronobel. Od opiekunek wymaga się m. in. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest bowiem swobodne porozumiewanie się z podopiecznym i jego rodziną. Najkrótszy czas, na jaki można wyjechać do pracy (praca w Niemczech) to 1 miesiąc. Wynagrodzenie wynosi od 800 do 1300 euro na rękę. Większość firm rekrutujących opiekunki, tak jak firma Pronobel, zapewnia im pełne ubezpieczenie zdrowotne, opiekę koordynatora, dokument A1 i kartę EKUZ.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca NiemcyZarobki do 5000 zł na rękę, bez wykształcenia wyższego i ogromnego doświadczenia zawodowego? To jak najbardziej możliwe! Wiedzą o tym Polki, które zdecydowały się wyjechać za naszą zachodnią granicę do pracy (praca w Niemczech) przy opiece nad osobami starszymi. Ich wypłaty mieszczą się w granicach od 800 do 1300 euro. Kwota ta znacznie wzrasta m.in. wtedy, gdy zdecydują się one na dłuższą współpracę. Podstawowym kryterium, jakie muszą spełniać kandydatki na opiekunki, jest dobra znajomość języka niemieckiego. Agencje wymagają także doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi, chociażby swoimi dziadkami. Niemieckie rodziny najchętniej decydują się na kobiety po 40-tym roku życia, troskliwe i sumienne. Podstawowym zajęciem opiekunki (opieka Niemcy) jest oczywiście sprawowanie opieki nad swoim podopiecznym. Charakter tej opieki uzależniony jest od jego stanu zdrowia i ewentualnej niepełnosprawności.. Kobiety mają zapewnione na miejscu ubezpieczenie zdrowotne, a w razie jakichkolwiek problemów mogą skorzystać z pomocy koordynatora, który służy im wsparciem przez całą dobę.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vanilladecor Dekoracje okolicznościowe »

  Vanilladecor Dekoracje okolicznościoweWitam serdecznie. Zajmuję się tworzeniem dekoracji weselnych i okolicznościowych, tak aby Państwa wyjątkowy dzień nabrał niepowtarzalnego uroku i zachwycił gości, pozostając w ich pamięci na długo. Moje dekoracje są dostosowane do Państwa oczekiwań, powstają z precyzja i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. We wszystko, co tworzę wkładam całe serce, pasję, zaangażowanie oraz nieograniczoną fantazje. W swoich dekoracjach wykorzystuję nowatorskie rozwiązania i nowości mody.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy oraz odwiedzenia strony.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »

Biznes Finanse Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.