Podkategoria: Agencja Pracy

1 · 2 · następna strona »
 • Ogłoszenia praca »

  Ogłoszenia pracaDla wszystkich osób bezrobotnych, poszukujących aktywnie swojej nowej, wymarzonej pracy, niezależnie od tego czy twoje bezrobocie ma charakter długotrwały czy też tymczasowy, w naszym serwisie mamy do zaoferowania specjalnie dla ciebie w pełni profesjonalny serwis o pracy, w którym szybko znajdziesz swoją pracę, niezależnie od tego czy ma to być praca warszawa czy praca w innych miastach w naszym serwisie znajdziesz pracę w każdym regionie kraju.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Szwecji »

  Praca w SzwecjiJednym z państw docelowych najnowszej fali polskiej emigracji została także Szwecja. Praca w Szwecji nęci polskich emigrantów szczególnie o wiele większymi płacami, od tych, jakie mają szansę uzyskać w naszej ojczyźnie. Napisana przez nas witryna www odpowie wam na zapytania gdzie wyemigrować, jak i gdzie dostać solidną pracę, jak również w jaki sposób dostosować się do mieszkania w szwedzkiej rzeczywistości. Prezentujemy pracę stałą, jak i perspektywę rozpoczęcia pracy tymczasowej w Szwecji. Szpitale w Szwecji oferują dziesiątki posad dla polskich przedstawicieli zawodów medycznych. Wykształceni w Polsce lekarze jak również pielęgniarki są niesłychanie cenionymi pracownikami przez zarządy szwedzkich szpitali. Zanim wybierzesz się do pracy w Szwecji, przeczytaj z jakimi przeciwnościami losu będziesz musiał się zmierzyć. Z naszej strony internetowej dowiesz się również jakie alternatywy czekają na ciebie w Szwecji.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Opole »

  Praca OpoleObstajesz, że na Twoim lokalnym rynku nie możesz spodziewać się na miejsce pracy? Odgadujesz, że miejscowy rynek pracy w Opolu niezmiernie się zacieśnił. To fundamentalny błąd! Nie słuchaj doniesień, nie marnuj życia w biurze pośrednictwa pracy w wielkiej kolejce tylko po to, aby zakreślić dalszy czas bezrobocia! Wkrocz na nasz katalog Praca Opole. Tu bez mała wszyscy właściciele firm zamieszczają swoje możliwości pracy. W Opolu gromadzi się coraz to więcej instytucji, toteż okazja wynalezienia interesującej posady wzrasta z minuty na minutę. Ważne, by użyć z tego głównego ogniwa pomocy w znalezieniu sektora pracy, jakie oferujemy. W naszej bazie znalazły się możliwości dla ekspertów oprogramowania, programistów, budowniczych, przedstawicieli handlowych, czy też doradców konsumenta i wiele innych. Warto rutynowo śledzić najświeższe of erty w bazie Praca Opole. Sprawdź!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sherpaforce- praca za granicą »

  Sherpaforce- praca za granicąFirma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która proponuje obywatelom polski prace za granicą do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Sherpa istnieje na terenie Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodzi w skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajach jak Holandia, Wielka Brytania, Nimcy Francja i inne.

  Praca w Holandii jest w oferowana w branży produkcyjnej a także rolnictwie. pojawiają się również oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej,magazynier, operator wózka widłowego, pracownik
  szklarni szparagi, kwiaty i inne, pracowników produkcji, pakujących i sortujących, drzewek,zieleni miejskiej, pracowników jako operator wózka widłowego - bocznego, pracownik sprzątający. Poszukujemy także pracowników którzy posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany
  egzamin z zasad bhp w Holandii, lub znają komunikatywnie język
  holenderski. Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, to najczęściej praca
  tymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od
  wielu lat.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca NiemcyZarobki do 5000 zł na rękę, bez wykształcenia wyższego i ogromnego doświadczenia zawodowego? To jak najbardziej możliwe! Wiedzą o tym Polki, które zdecydowały się wyjechać za naszą zachodnią granicę do pracy (praca w Niemczech) przy opiece nad osobami starszymi. Ich wypłaty mieszczą się w granicach od 800 do 1300 euro. Kwota ta znacznie wzrasta m.in. wtedy, gdy zdecydują się one na dłuższą współpracę. Podstawowym kryterium, jakie muszą spełniać kandydatki na opiekunki, jest dobra znajomość języka niemieckiego. Agencje wymagają także doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi, chociażby swoimi dziadkami. Niemieckie rodziny najchętniej decydują się na kobiety po 40-tym roku życia, troskliwe i sumienne. Podstawowym zajęciem opiekunki (opieka Niemcy) jest oczywiście sprawowanie opieki nad swoim podopiecznym. Charakter tej opieki uzależniony jest od jego stanu zdrowia i ewentualnej niepełnosprawności.. Kobiety mają zapewnione na miejscu ubezpieczenie zdrowotne, a w razie jakichkolwiek problemów mogą skorzystać z pomocy koordynatora, który służy im wsparciem przez całą dobę.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Agencja Pracy - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.