Podkategoria: Biznes

Nie bądź bierny i nie czekaj aż ZUS sam wyliczy Twoją przyszłą emeryturę na poziomie 40, 30 a nawet 20% Twojego wynagrodzenia z ostatniej pracy. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej przyszłości,i zacznij sam inwestować w swoją emeryturę.
Zawsze możesz np.
1. Odkładać pieniądze na koncie oszczędnościowym – czyli np. co miesiąc odkładasz stałą kwotę pieniędzy, np. 200 zł
2. Inwestowanie – W fundusze inwestycyjne bądź bardziej agresywnie na giełdzie co wiąże się ze znacznie większym ryzykiem
3. Odwrócona hipotek - dla posiadających własną nieruchomość. polega to na tyn że bank w zamian za twoje mieszkanie zobowiązuje się wypłacać co miesiąc określoną kwotę a ty dalej mieszkasz sobie we własnym mieszkaniu, które z chwilą śmierci właściciela przechodzi na bank. Niestety wadą tej formy "emerytury" jest dość niska wycena nieruchomości przez bank.

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Elastomery »

  ElastomeryElastomery poliuretanowe są tworzywem gumopodobnym o wysokich wskaźnikach eksploatacyjnych. Ich właściwości można kształtować w bardzo szerokim zakresie, co czyni je tworzywem niesłychanie uniwersalnym. Poliuretany mają duży zakres twardości z równoczesnym zachowaniem dużej elastyczności. Wysokie właściwości mechaniczne, a oprócz tego duża odporność chemiczna powodują, że wypierają one materiały tradycyjne jak: guma metale czy ceramika. Firma Lubas jest producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Biznes planZapraszam wszystkich do nowiutkiego wortalu o tematyce biznesowej z pomysłami na firmę. Do kogo kierowany jest ten pejdż ? Nasz pejdż kierowany jest dla wszystkich tych, którzy zechcieliby lub chcą odpalić własną działalność gospodarczą, ale nie do końca mają pomysł na firmę, lub nie wiedzą jak tego dokonać. Wszystkich tych zapraszamy na naszą stronnicę, gdzie wspaniale opisane jest jak założyć własną firmę, a także jak rozkręcić przynoszący zyski biznes. Jeśli więc myślisz o własnym biznes, ale nie masz pomysłu w jakiej branży działać, zapraszamy Ciebie na nasz wortal, gdzie odszukasz ki gotowych pomysłów na interes. Strona uaktualniana jest kilkanaście razy w tygodniu o modne pomysły na własną działalność. Nie czekaj do jutra, uruchom dochodową działalność już dzisiaj.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV »

  Wzory CVStrona internetowa ze wzorami CV. Ze strony możesz zaczerpnąć bezpłatne wzory CV! To projesjonalna propozycja na darmowe wzory CV.
  Możesz w każdym momencie dostać się na stronę i zaczerpnąć przygotowane przez nas wzory - satysfakcja gwarantowana!
  Sądzę, że nie ma nic fajniejszego niż przyglądnięcie się tej witrynie. Nie ukrywam, że do przygotowania przydatnych wzorów CV potrzeba dużo czasu. Jeśli pragniesz zaoszczędzić czas, to ewidentnie winnyśmy skorzystać z gratisowych schematów CV dostarczanych na naszej witrynie www. Nie możesz jej obejść, standardowo nie możesz.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • kupię działkę »

  kupię działkęNaród jest coraz bogatsze, niestety głownie za temat pracy w Anglii lub Niemczech, a nie w Polsce. Jednak to właśnie w narodzie, wiele ludzi postanawia się zamieszkiwać na stałe. Kupię działkę, bądź coraz częściej: kupię apartament, najlepiej dwupoziomowy razem tarasem, zdają się wołać portale o posiadłości. Ta specjalizacja jest chyba unikalną, której nie musnął kryzys. W jakim celu? bo ludzie zawsze będą nabywac mieszkania i w kółko będą je zbywać. Non stop częściej jednak w zastępstwie ogłoszenia: sprzedam mieszkanie, pojawia się: zamienię mieszkanie. Jest owo wspaniała możliwośc, szczególnie dla osób staruszków dla których czteropokojowe budynek stało się za duże, gdy dziatwa założyły własnej rodziny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umowa o dzieło autorskie »

  Umowa o dzieło autorskieJeżeli nosisz się z zamiarem zlecenia podwykonawcy zrealizowanie dzieła, do którego będą należne prawa autorskie, bądź jesteś autorem i pragniesz zatrzymać prawa autorskie do stworzonego przez siebie dzieła, bez wątpienia powinieneś poznać tematykę umowy autorskiej. Na naszej witrynie internetowej otrzymasz informację w jaki sposób dobrze ją spisać, tj. co powinno znajdować się w umowie o przekazanie praw autorskich i majątkowych, jak drobiazgowo zdefiniować uczestników transakcji, jak również pracę, która będzie jej przedmiotem a także formę przekazania zapłaty. Przeczytasz tam również argumentację dotyczącą sprawy kardynalnej w umowie autorskiej, a mianowicie sugestie dotyczące wyznaczenia standardów zrobienia użytku z dzieła chronionego prawami majątkowymi. Zapraszamy niesłychanie serdecznie do zaznajomienia się z naszym skrupulatnym informatorem dającym odpowiedź na pytania z dziedziny umowy autorskiej.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Biznes - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!