Kategoria: Flora i fauna

Czy wiesz że kot przesypia 66% procent swojego życia.

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotografia ślubna Katowice »

  Fotografia ślubna KatowiceNiestety dominuje wśród ludzi pogląd, że czas nie wpływa korzystnie na sztukę. Zapewne jest w nim trochę racji, jeśli myślimy o sztuce jako o malarstwie, czy też sztuce rzeźbiarskiej, muzyce poważnej i innych niechodliwych dziedzinach. Niektórzy dodają do tej listy również fotografię, bo nie ma wątpliwości, że i ona jest sztuką. Traktując fotografię z punktu widzenia twórczości i przemijania, przychodzą na myśl takie kwestie: czy faktycznie przemijanie nie służy fotografii? Czy każda fotografia jest sztuką? Czy zdjęcia szybko pstrykane sprzętem cyfrowym, bez względu na światło i pozostałe szczegóły ważne w fotografii, są już sztuką? Może niektóre z nich będą miały wartość artystyczną... Ale gdzie leży granica między kunsztem artystycznym a kiczem? Nie ma wątpliwości, że prawdziwe znamiona sztuki ma jedna z ciekawych kategorii w fotografii, mianowicie jest to fotografia ślubna. Zdjęcia tworzone na miarę sztuki, to te, które zawierają w sobie składnik twórczości artystycznej dostrzegalny dla każdego widza. Takie właśnie powinny być zdjęcia ślubne mające wartość artystyczną - imponować, wywoływać emocje, zaskakiwać przez zespolenie w sobie rozbieżności - jak typowa sztuka.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • meble drewniane »

  meble drewnianePomagamy osobą z nami współpracującym osiągnąć radość, satysfakcję z posiadania w swoim mieszkaniu bądź biurze niepowtarzalnych nowoczesnych sprzętów jak i mebli z drewna. Niesiemy Im pełne przekonanie, iż są posiadaczami wyjątkowych w swoim rodzaju mebli, które wzbudzą zachwyt ich samych oraz odwiedzających dom gości.
  Wykonujemy umeblowanie pokojowe, takie jak:komody,gablotki,blaty,szafki rożnego wariantu. Nasze towary to przede wszystkim twórcze podejścia. W wspomniany sposób przygotowujemy ich indywidualny i niepospolity styl.
  Jako mała firma w naszym kraju lokujemy wstawki głównie z czarnego dębu,
  W blaty stolików z litego, nie klejonego drewna wstawiamy szkło optyczne 3D ale również marmur.
  Nabywca otrzymuje najróżniejsze możliwość zlecenia nam projektu sprzętów pod własny rozmiar, wzoru, wizji, próbek.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zrozumieć otaczający świat »

  Zrozumieć otaczający światBlog ten jest darmową pomocą w nauce biologii zarówno dla przyszłych maturzystów jak i uczniów. Dzięki wielu obrazkom i filmikom strona przyciąga również biologicznych laików, ponieważ nie wpada w górnolotny, extra naukowy ton."Realizuję" materiał począwszy od pierwszej klasy, bazując na popularnych podręcznikach Operonu. Materiały są zamieszczane w formie notatek, do których często dodaję kolorowe obrazki, video. Ponadto zawierają wytłuszczenia ważnych pojęć z hiperłączami do encyklopedii, aby sprawdzić znaczenie w przypadku zawiedzeniu się na swojej pamięci :) Momentami zabawny i niesamowicie prosto przedstawiony materiał znalazł już wielu zwolenników. Może czas już na Ciebie?

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków  »

  Notariusze Kraków Począwszy od chwili 1992 roku oświata i eksperyment pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Gabinet znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis i vis Wawelu. Idealny dojazd zapewnia bliskość Ronda Grunwaldzkiego i innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą jakość i okazałość naszych klientów podczas wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą dawka miejsc parkingowych, usytuowanych explicite poprzednio Kancelarią. Gabinet funkcjonuje od chwili poniedziałku aż do piątku w godzinach od chwili 9:00 aż do 17:00. Istnieje ależ tak możliwość dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii aż do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym i w dni czas wolny od chwili pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Weterynarz WrocławLeczeniem chorób zwierząt towarzyszących zajmujemy się od momentu roku 1951, oraz w związku z tym obecnie ponad 60 lat. We Wrocławiu na osiedlu Strachocin w dzielnicy Psie Pole działamy od momentu 1990 roku. Nasi pracownicy są wieloletnimi wykładowcami oraz pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Specjalizujemy się w stomatologii, chirurgii oraz leczeniu chorób wewnętrznych.Przyjmujemy psy, koty, króliki oraz gryzonie.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.