Podkategoria: Akcesoria zoologiczne

 • Fotografia ślubna Katowice »

  Fotografia ślubna KatowiceNiestety dominuje wśród ludzi pogląd, że czas nie wpływa korzystnie na sztukę. Zapewne jest w nim trochę racji, jeśli myślimy o sztuce jako o malarstwie, czy też sztuce rzeźbiarskiej, muzyce poważnej i innych niechodliwych dziedzinach. Niektórzy dodają do tej listy również fotografię, bo nie ma wątpliwości, że i ona jest sztuką. Traktując fotografię z punktu widzenia twórczości i przemijania, przychodzą na myśl takie kwestie: czy faktycznie przemijanie nie służy fotografii? Czy każda fotografia jest sztuką? Czy zdjęcia szybko pstrykane sprzętem cyfrowym, bez względu na światło i pozostałe szczegóły ważne w fotografii, są już sztuką? Może niektóre z nich będą miały wartość artystyczną... Ale gdzie leży granica między kunsztem artystycznym a kiczem? Nie ma wątpliwości, że prawdziwe znamiona sztuki ma jedna z ciekawych kategorii w fotografii, mianowicie jest to fotografia ślubna. Zdjęcia tworzone na miarę sztuki, to te, które zawierają w sobie składnik twórczości artystycznej dostrzegalny dla każdego widza. Takie właśnie powinny być zdjęcia ślubne mające wartość artystyczną - imponować, wywoływać emocje, zaskakiwać przez zespolenie w sobie rozbieżności - jak typowa sztuka.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • meble drewniane »

  meble drewnianePomagamy osobą z nami współpracującym osiągnąć radość, satysfakcję z posiadania w swoim mieszkaniu bądź biurze niepowtarzalnych nowoczesnych sprzętów jak i mebli z drewna. Niesiemy Im pełne przekonanie, iż są posiadaczami wyjątkowych w swoim rodzaju mebli, które wzbudzą zachwyt ich samych oraz odwiedzających dom gości.
  Wykonujemy umeblowanie pokojowe, takie jak:komody,gablotki,blaty,szafki rożnego wariantu. Nasze towary to przede wszystkim twórcze podejścia. W wspomniany sposób przygotowujemy ich indywidualny i niepospolity styl.
  Jako mała firma w naszym kraju lokujemy wstawki głównie z czarnego dębu,
  W blaty stolików z litego, nie klejonego drewna wstawiamy szkło optyczne 3D ale również marmur.
  Nabywca otrzymuje najróżniejsze możliwość zlecenia nam projektu sprzętów pod własny rozmiar, wzoru, wizji, próbek.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ozdoby do Włosów Hurt »

  Ozdoby do Włosów HurtDziałamy od momentu początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Jesteśmy bezpośrednim IMPORTEREM szerokiej gamy produktów od momentu peruk tudzież tresek przez sztuczną biżuterię, sceneria do włosów, osprzęt do manikiur, przyrządy kosmetyczne, torby, paski tudzież kosmetyczki, tudzież również realizujemy indywidualne zamówienia na artykuły reklamowe - smycze, breloki itp. SWOJĄ OFERTĘ KIERUJEMY WYŁĄCZNIE Do FIRM !!! Minimalne zlecenie 305 zł. Nasze wieloletnie test pozwala nam zaoferować Państwu towary o dobrej jakości tudzież po umiarkowanej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedaż Hurtowa odbywa się w Sękocinie Nowym k/Janek Al.Krakowska 39

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »

Akcesoria zoologiczne - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.