Kategoria: Inne

Czy wiesz że marsjańska doba trwa 24 godziny i 37 minut. Co to ma wspólnego z kategorią inne ? Tylko tyle że tutaj można dodawać różne takie dziwne strony byle opis był zgodny z regulaminem czyli unikalny, nie trochę unikalny a w całości !

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca NiemcyNa polskie opiekunki czeka za Odrą nie tylko legalna praca, ale także wysokie zarobki. Liczba ofert pracy ciągle rośnie! Zgłasza się do nas coraz więcej pań chętnych pracować u niemieckich rodzin. Niemcy postrzegają Polki jako dokładne, pracowite i pogodne. Są więc w ich oczach idealnymi kandydatkami na opiekunki (opieka Niemcy) dla ich bliskich – mówi jedna z rekruterek firmy Pronobel. Od opiekunek wymaga się m. in. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest bowiem swobodne porozumiewanie się z podopiecznym i jego rodziną. Najkrótszy czas, na jaki można wyjechać do pracy (praca w Niemczech) to 1 miesiąc. Wynagrodzenie wynosi od 800 do 1300 euro na rękę. Większość firm rekrutujących opiekunki, tak jak firma Pronobel, zapewnia im pełne ubezpieczenie zdrowotne, opiekę koordynatora, dokument A1 i kartę EKUZ.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych praca Niemcy »

  Opiekunka osób starszych praca NiemcyZarobki do 5000 zł na rękę, bez wykształcenia wyższego i ogromnego doświadczenia zawodowego? To jak najbardziej możliwe! Wiedzą o tym Polki, które zdecydowały się wyjechać za naszą zachodnią granicę do pracy (praca w Niemczech) przy opiece nad osobami starszymi. Ich wypłaty mieszczą się w granicach od 800 do 1300 euro. Kwota ta znacznie wzrasta m.in. wtedy, gdy zdecydują się one na dłuższą współpracę. Podstawowym kryterium, jakie muszą spełniać kandydatki na opiekunki, jest dobra znajomość języka niemieckiego. Agencje wymagają także doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi, chociażby swoimi dziadkami. Niemieckie rodziny najchętniej decydują się na kobiety po 40-tym roku życia, troskliwe i sumienne. Podstawowym zajęciem opiekunki (opieka Niemcy) jest oczywiście sprawowanie opieki nad swoim podopiecznym. Charakter tej opieki uzależniony jest od jego stanu zdrowia i ewentualnej niepełnosprawności.. Kobiety mają zapewnione na miejscu ubezpieczenie zdrowotne, a w razie jakichkolwiek problemów mogą skorzystać z pomocy koordynatora, który służy im wsparciem przez całą dobę.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vanilladecor Dekoracje okolicznościowe »

  Vanilladecor Dekoracje okolicznościoweWitam serdecznie. Zajmuję się tworzeniem dekoracji weselnych i okolicznościowych, tak aby Państwa wyjątkowy dzień nabrał niepowtarzalnego uroku i zachwycił gości, pozostając w ich pamięci na długo. Moje dekoracje są dostosowane do Państwa oczekiwań, powstają z precyzja i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. We wszystko, co tworzę wkładam całe serce, pasję, zaangażowanie oraz nieograniczoną fantazje. W swoich dekoracjach wykorzystuję nowatorskie rozwiązania i nowości mody.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy oraz odwiedzenia strony.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Druk ulotek »

  Druk ulotekPrintExPress jest drukarnią, która głównie swoją ofertę kieruje do zamieszkujących województwo łódzkie. A więc jeżeli potrzebne są Tobie ulotki, smycze reklamowe albo choćby plakaty, nie ma za wielu dogodniejszych wyborów, aniżeli prowadzona przez nas drukarnia. Staramy się, aby np. nasze wizytówki charakteryzowały się solidnością, lecz także niezbyt wygórowaną ceną. Dbamy również o to by tacy ludzie, których interesują tanie ulotki oraz cała reszta nie musieli długo czekać na wykonanie zlecenia. Zatem zainteresowanych poligrafią chcemy zaprosić na stronę www.printexpress.com.pl.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rynek pierwotny Poznań »

  Rynek pierwotny PoznańPodaruj swej rodzinie obszerne oraz wygodne mieszkanie, gdzie będziecie bezpiecznie mieszkać. Doskonały serwis, na którym odnajdziesz doskonałe sugestie mieszkania w Poznaniu. Przejrzysta witryna, z którą odkrycie mieszkania będzie wyjątkowo błyskawiczne. Nowiutkie mieszkanie, to niedostępne marzenie dla mnóstwa osób, jednakże powinno się starać. Poznań jest przepięknym miastem, znajduje się w nim olbrzymia liczba interesujących miejsc oraz alternatywy spędzenia wolnego czasu. Własne mieszkanie to już naprawdę coś, masy bardzo ciężko pracuje, ażeby to zakupić. Która z dzielnic Poznania pociąga Cię najmocniej, zdecyduj oraz według tego kup mieszkanie.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.