Kategoria: Internet

W tej kategorii warto wspomnieć że pierwsze łącze internetowe powstało w roku 1990r czyli wcale nie tak dawno temu, natomiast jego przepustowość hmm miała zaledwie 9600 bit/s, czyli raczej z oglądania filmów online nic by nie wyszło, dlatego także wtedy takiej możliwości nie było. A Czy wiesz że ludzki mózg przeciętnie zawiera 78% wody.

Internet - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Katalog stron »

  Katalog stronSerdecznie wszystkich właścicieli stron zapraszamy do dodawania domen w naszym silnym oraz doskonale linkowanym katalogu stron internetowych. Katalog postawiony jest na domenie z 2005 roku i obecny jest w sieci od kilkunastu już lat. Katalog Sopocisko oparty jest na skrypcie nowoczesnego i powszechnie stosowanego z dobrymi skutkami niemalże na całym świecie seokatalogu. Katalog moderowany jest w oparciu o wymogi WMT Google i jest darmowy. Warto zauważyć, iż w dzisiejszych czasach zdobywanie silnego linkowania stało się nie lada sztuką i w tym względzie nadal prym wiodą porządnie skonstruowane katalog stron - zwłaszcza te, które obsługują także urządzenia mobilne.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mopy obrotowe »

  Mopy obrotoweSklep, w jakim znajduje się szeroki wybór obrotowych mopów, czyli sprzętu do mycia podłóg w gospodarstwie domowym. Obrotowe mopy cieszą się bardzo wielkim zainteresowaniem, gdyż niezwykle ułatwiają mycie podłóg. Charakteryzują się one rotacyjnym mechanizmem usuwania płynu z mopa, co sprawia że mamy możliwość myć podłogę bez potrzeby moczenia rąk. Serdecznie zachęcamy do zakupu mopów obrotowych, gdyż bardzo upraszczają pracę. W naszym internetowym sklepie Myjo, poza obrotowymi mopami można zakupić różne środki czystości i chemię gospodarczą. Mocno zapraszamy do odwiedzenia sklepu i skorzystania z oferty.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuroJeżeli ciekawi Cię wynajem adresu w centrum miasta, jakim jest Warszawa, mamy dla Ciebie niesamowicie korzystne pakiety, stwierdź sam. Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie oraz zależy ci bardzo, żeby księgowość stała na bardzo dobrym poziomie, to zaprezentowana oferta jest właśnie dla Ciebie. W zaprezentowanej ofercie odkryjesz propozycje odnośnie podniesienia efektywności księgowości lub wynajem adresu. Gwarantujemy pełną satysfakcję a propos przeprowadzanych przez nas usług połączonych z księgowością oraz wirtualną obsługą klienta. Zaprezentowaną propozycję kierujemy szczególnie do posiadających siedzibę w mieście Warszawa, jak też okolicznych, którym zależy, aby ich księgowość była na wysokim poziomie. W ramach wirtualnego biura prowadzimy takie działania jak na przykład administracja kadr, działania związane z HR, obsługę księgową oraz organizację księgowości i sprawozdania. Chciałbyś, ażeby twa firma działała lepiej, prezentowane wirtualne biuro, zwiększy efektywność jego pracy. Zapraszamy do wykorzystania z zaprezentowanej oferty zawierającej rozległy wykaz usług dla biura.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa stron www »

  Budowa stron wwwWitamy Serdecznie, Designgroup1 to webmasterzy którzy zajmują się projektowaniem stron internetowych, tworzeniem sklepów www i pozycjonowaniem stron. W dzisiejszych czasach gdy internet stał się popularny i ciągle się rozwija pierwszym krokiem do promowania swoich produktów jest strona internetowa. Profesjonalnie wykonane strony www to takie które "cieszą oko", są funkcjonalne dla użytkownika jak też i właściciela witryny aby mógł samodzielnie edytować stronę. Nasza oferta to budowa stron profesjonalnych, funkcjonalnych i użytecznych. Tworzymy również sklepy internetowe - jeśli zatem potrzebujesz strony www czy sklepu - skorzystaj z naszych usług, gwarantujemy zadowolenie. Pozycjonowanie stron - to również nasze zajęcie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Szpiegowskie »

  Urządzenia SzpiegowskieStrona maxlite to przede wszystkim opisy urządzeń do inwigilacji, opisujemy najnowsze dostępne na rynku urządzenia służące zarówno do podsłuchiwania jak i do podglądania. Staramy się przedstawiać wyłącznie najpopularniejsze urządzenia w przystępnych cenach dla większości użytkowników, opisując wady jak i zalety danego urządzenia szpiegowskiego. Stworzyliśmy dział Podsłuchy jak i mini kamery bezprzewodowe dzięki czemu przeczytasz o zaletach jak i wadach urządzeń do podsłuchiwania jak i podglądania. Na stronie systematycznie staramy się dodawać nowe typy gadżetów z kategorii detektywistycznych

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »

Internet - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.