Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • SEO katalog. »

  SEO katalog.Zapraszamy do umieszczania swoich stron w moim mocnym katalogu. Wszystkie wpisy są dodawane natychmiastowo, czasami zdarza się że wpisy czekają po 12 godzin.
  Lecz wymagam, aby przestrzegać regulaminu, który jest umieszczony na naszym Portalu.
  Niezmiernie dużą uwagę przykładam także do unikalności wpisu, dlatego proszę o synonimizowanie opisów.
  Informuję jednak od razu, że strony sprzeczne z regulaminem nie będą akceptowane ! Nasz katalog znajdziesz najszybciej wpisując po prostu w wyszukiwarce słowo katalog stron.
  Zapraszam do dodawania wpisów !

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Katalog stronZapraszam do katalogu wartościowych stron. Katalog przyjmuje wyłącznie wartościowe strony zgodne z polskim prawem, z wartościową treścią. Jest to katalog wielotematyczny, oparty na autorskim skrypcie, który doskonale się indeksuje. Po zatwierdzeniu wpisu użytkownik dostaje na podany przy dodawaniu wpisu adres e-mail potwierdzenie zawierające link.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron »

  Darmowy katalog stronZgłoś swoją stronę do tego ogólnego, darmowego i moderowanego katalogu stron. Przyjmujemy tylko witryny o wysokim standardzie. Nie przyjmujemy stron łamiących prawo, szerzących nienawiść i dyskryminację. Nie przyjmujemy witryn o niskiej wartości, tworzonych na potrzeby seo oraz spamu. Aby Twoja strona została zaakceptowana zadbaj o właściwy, unikalny opis, oraz wybierz prawidłowo dopasowane podkategorie tematyczne. Zgłoszenie wpisu jest za free, administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zmiany wpisu bez podania przyczyny. Weryfikacja wpisów jest prowadzona co kilka dni. Katalog stron jest ciągle linkowany, dlatego dodanie pomoże Ci w seo. Zapraszamy do naszego katalogu.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron »

  Katalog StronLimey – promocja stron internetowych w sieci. Dodaj swoją stronę za darmo (na chwilę obecną katalog jest darmowy). Katalog jest dobrym źródłem do pozyskania cennego ruchu na swojej stronie. Nie zwlekaj z dodaniem jej do naszego spisu. Dodawana strona musi być w pełni zgoda z regulaminem. Wszelkie wpisy go łamiące będą odrzucane. Zadba o poprawnie stylistycznie oraz gramatycznie opis. Wszelkie zmasowane kopie bądź opisy z rażącymi błędami będą usuwane. Zapraszam do naszego katalog Limey.pl

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe stronki »

  Ciekawe stronkiJeśli masz konkretną witrynę i pragniesz ją wzmocnić dobrym linkiem, zgłoś ją do naszego spisu Globus. Jest to indeks, który ma dobrą historię i pozycję w sieci. Od rozpoczęcia przyjmujemy konkretne witryny, zdecydowanie odrzucając jakiegokolwiek rodzaju spam czy także strony zapleczowe. Troszczymy się o administrację i wykonujemy ją z całkowitą bezwzględnością. Ze naszej strony oferujemy bardzo mocny wpis i ciekawą wartość. Stwórz ciekawy opis i zgłoś stronę, a my po oszacowaniu i sprawdzeniu zatwierdzimy ją w ciągu kilkunastu godzin.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!