Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Porównanie ofert firm »

  Porównanie ofert firmSkuteczny Katalog stron oparty na skrypcie SEOkatalog zaprasza do pozostawiania darmowych wpisów o stronach nie koniecznie firmowych, ale z wysokim PR. Aby dodać stronę za darmo - strona ta musi mieć conajmniej page ranking cztery. Wpisy mają wtedy szanse znalezienia się aż w trzech kategoriach. Z opisami jest już trochę trudniej, ale nie ciężko, do nich nie przywiązujemy dużej uwagi, nie mogą one być jednak w całości przekopiowane z innego katalogu... Każdy opis trzeba napisać trochę inaczej aby nie narobić w sieci dwóch takich samych opisów.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Kalkulator kredytowyNasz portal finansowy ma na celu uprościć Państwu podjęcie decyzji dotyczącej podpisania umowy na kredyt mieszkaniowy, czy samochodowy. Wiele ofert, oraz sporo instytucji finansowych sprawiają, iż wielokrotnie nie umiemy się znaleźć, nie umiemy wybrać odpowiedniej oferty. Nasz kalkulator finansowy umożliwi Państwu bardzo szybko oraz prosto dopasować idealną ofertę dla siebie. Na naszym portalu jest umieszczonych również dużo interesujących artykułów, publikacji, przez które odkryjemy wady i zalety konkretnych produktów bankowych.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  katalog stronKatalog to słowo częstokroć używane za sprawą informatyków tudzież za pośrednictwem bibliotekarzy. Obie te grupy zawodowe ciągle katalogów używają. Informatycy do właściwego szeregowania plików natomiast bibliotekarze do katalogowania książek. Z przyczyny tych zabiegom wolno się łatwiej wynaleźć i nie stanowi naprawdę wielkiego problemu. Katalogi są w dzisiejszych czasach niezbędne, bowiem porządkują rzeczywistość na różne sposoby. Takie szeregowanie tematyczne znacznie ułatwia sprawę ze znalezieniem potrzebnych informacji, książek bądź plików.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych. »

  Katalog stron internetowych.Umieszczenie opisu witryny WWW do spisu witryn WWW, to jeden z modniejszych sposobów, na to, żeby dało się wypromować własne świadczenia a także produkty. Zadbany spis SEO jest dominującym z instrumentów, jakie wykorzystuje się w czasie pozycjonowania strony internetowej. Prężna komunikacja marketingowa to rękojmia, na to, aby można było wypromować własne świadczenia w porządny sposób. Ułatwiane są możliwości umieszczania wpisów za darmo jak również płatnych. Ogólnie wpisy powinny być unikatowe a także publikowane regularnie. Katalogi WWW posiadają różnorodne tematyki.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moderowany katalog stron. »

  Moderowany katalog stron.Rewelacyjny seokatalog witryn www codziennie moderowany wskutek czego wartościowy. Nasz katalog zawiera kategorie tematyczne, ułatwiające przemieszczanie się po katalogu. Serwis jest zoptymalizowany pod wyszukiwarki i upraszcza wypromowanie strony www na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dbamy o wartościowość stron i także o schludność w naszym spisie stron www. Tak więc dodaj swoją stronę www do naszego katalogu i podwój liczbę odwiedzin na stronie. Trzeba przestrzegać regulaminu, który jest umieszczony na stronie. Najnowsze modyfikacje i również rozwiązania seokatalogu umożliwiają przynoszące korzyści pozycjonowanie katalogowanych witryn. Zapraszamy do dodawania swoich stron do katalogu !

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!