Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • katalog stron »

  katalog stronW Internecie bardzo popularne jest wyrażenie językowe katalog. Mogą istnieć to katalogi tematyczne, np. stron www o tematyce kobiecej, bądź np. katalogi branżowe, czyli dotyczące tylko branży budowlanej. Mają one lecz wspólne funkcje – udogodnienie użytkownikowi przeszukiwania stron, w celu znalezienia poszukiwanych informacji. Jest owo bardzo ważne, zwłaszcza jak się nam spieszy i potrzebujemy wyszperać coś konkretnego. W takich sytuacjach katalogi sprawdzają się idealnie a trudno przedstawić sobie działanie bez tych narzędzi.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog seo »

  Katalog seoNowoczesny katalog stron internetowych podzielony na wiele możliwych działów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Katalog Seo Dir zapewnia szybką i pewną indeksację, autorskie rozwiązania w tym skrypcie katalogu zapewniają dużo większe zainteresowanie stronami tam dodanymi. Możliwość oceniania dodawanych stron przez każdego unikalnego użytkownika oraz informacja o stronach najbardziej popularnych. Codzienna moderacja, możliwość uzyskania darmowych kodów do katalogu. Pobierany niewielki koszt za moderowanie strony co jednak jest niczym przy zaletach jakie daje katalog.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczciwy katalog stron. »

  Uczciwy katalog stron.Serdecznie zapraszamy do dodawania swoich własnych stron w tym bardzo silnie moderowanym katalogu. Wszystkie wpisy są dodawane w momencie umieszczenia, czasami zdarza się że wpisy czekają po 16 godzin.
  Lecz wymagam, by przestrzegać regulaminu, który znaleźć można na naszym Portalu.
  Bardzo dużą uwagę przykładam też do unikalności wpisu, tak więc proszę o synonimizowanie swoich tekstów.
  Informuję też od razu, że strony niezgodne z regulaminem nie będą zatwierdzane ! Nasz katalog odnaleźć można najszybciej wpisując po prostu w wyszukiwarce słowo katalog stron.
  Zapraszam !.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KOLEKCJONER.net - katalog www »

  KOLEKCJONER.net - katalog wwwKOLEKCJONER.net to ciekawy katalog stron internetowych. Musisz wiedzieć, że dodawanie stron do katalogów to jedna z najważniejszych metod które oddziaływują na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Ten katalog doskonale wpisuje się w w takie działania, dzięki nam Twoja strona znajdzie się wysoko.
  Spis stron KOLEKCJONER.net jest całkowicie moderowany, odrzucane są strony niedbale wykonane oraz takie które łamią nasze prawo. Katalog jest podzielony na wiele kategorii i podkategorii, dzięki temu w szybki sposób odnajdziesz tą optymalną dla swojej witryny.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog www »

  Katalog wwwSLAZ.pl to unikalny katalog stron internetowych. Nasz katalog witryn jest na pewno miejscem wartym uwagi dla Waszych wpisów. Zgłoszenia są dokładnie moderowane a mało wartościowe witryny nie przechodzą oceny. Nasz katalog jest w stu procentach bezpłatny, dzięki temu możesz dodać wiele stron. SLAZ.pl to także kilka kategorii, które sprawiają, że łatwo znajdziesz tą optymalną dla swojej witryny.
  Interesująca szata graficzna naszego katalogu stron to następna zaleta i powód dla którego powinieneś dodać swój wpis.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!