Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • seokatalog »

  seokatalogW sieci internetowej można z prostotą odnaleźć bardzo dużo serwisów, które zadedykowane są rankingowi katalogów witryn www. Dzięki takim serwisom internetowym można w bardzo szybki sposób wskazać katalog stron, który będzie nam pasował również zapewni promowanej stronie odpowiednią promocję w Internecie. Katalogi stron, które umieszczone są w rankingu umożliwiają całkowicie bezpłatne dopisanie prywatnej strony, która ma polepszyć swoją pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Katalog stron internetowychWysublimowany katalog internetowych zbudowany na skrypcie PHPLD zaprasza do pozostawiania ciekawych wpisów o portalch nie koniecznie firmowych, i nie nie tylko z wysokim page rankingiem. Aby dodać stronę trzeba wysłać smsa to wszystko by do katalogu nie trafiały strony zapleczowe. Portal ten PHPLINKDIRECTORY jest na bieżąco moderowany. Wpisy płatne przechodzą częściej i z opisami jest już trochę inaczej, ale nie banalnie nie przywiązujemy dużej uwagi do tekstów, lecz nie mogą one być niestety w całości przekopiowane z innego katalogu... Każdy opis trzeba napisać trochę inaczej aby nie narobić w sieci dwóch takich samych opisów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ECAT.biz - zaawansowany katalog www »

  ECAT.biz - zaawansowany katalog wwwCzy dodawanie stron do katalogów może być właściwym sposobem na podniesienie pozycji witryny w internecie? Z całą pewnością tak, wystarczy jedynie wybierać najlepsze katalogi.
  Ten katalog jest dedykowany dla wszystkich posiadaczy witryn internetowych, które mają ciekawym wyglądem i konkretną zawartością. Dodając swoją stronę do bazy ECAT.biz możesz mieć pewność, że znajdzie się ona w zadbanym spisie stron. Nasz katalog jest na bieżąco moderowany, admini dbają aby nie trafiły tutaj żadne zapleczowe witryny.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocja stron www »

  Promocja stron wwwCałkiem trudno rozróżnić dobry katalog stron www od słabego. Powinno się na to poświecić sekundę uwagi. Nasz katalog stron www z całkowitą pewnością zalicza się do grupy cennych katalogów serwisów www. bardzo szybka i ścisła moderacja oraz utrzymywanie tylko unikatowych tekstów układają się na jego siłę. Nie bez znaczenia jest także mocne podlinkowanie katalogu. Link bezpośredni, który z niego wychodzi z 100% pewnością wpłynie na pozycje Twojej witryny www. Uprzejmie zapraszamy do umieszczania wpisów swoich stron firmowych. Z wyrazami szacunku moderatorzy katalogu polecane.com.pl.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silny SEO katalog. »

  Silny SEO katalog.Zapraszamy Cię do umieszczania swoich stron i portali w moim silnie moderowanym katalogu. Wszystkie wpisy są dodawane w trybie natychmiastowym, czasami zdarza się że wpisy czekają po 12 godzin.
  Ale wymagam, by przestrzegać regulaminu, który jest umieszczony
  w naszym Serwisie.
  Niezmiernie dużą uwagę przykładamy też do unikalności opisu, tak więc proszę o synonimizowanie swoich tekstów.
  Informuję też od razu, iż strony sprzeczne z naszym regulaminem nie będą rozpatrywane ! Mój katalog odnaleźć można najszybciej wpisując po prostu w wyszukiwarce słowo katalog stron.
  Z całego serca zapraszamy więc do dodawania swoich stron !Zapraszamy więc do umieszczania swoich stron w naszym katalogu !

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!