Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • katalog »

  katalogKatalogów mogą znajdować się różne rodzaje: stron www, firm, branżowe itp. Ale mogą oraz istnieć katalogi produktów, np. w firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową. W takich przypadkach rejestr owo mniej więcej 50 stron porządnie zaplanowanego marketingu. Nie jeden zawodowiec się zastanawia jak odpowiednio taką broszurę skonstruować, aby biznes miała szybkie oraz spore zyski. Powinno się się w takich sytuacjach być obeznanym na psychologii reklamy, psychologii klienta, i także na tym, co może aż do tego klienta przemówić: jakie kolory, jakie produkty itp.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog ślubny Ślubny katalog »

  Katalog ślubny Ślubny katalogSerdecznie zapraszamy Was do świeżego katalogu witryn o tematyce ślubnej, opartego o renomowany skrypt seokatalogu.
  Nasz spis firm jest każdego dnia sprawdzany, akceptuje wpisy od osób funkcjonujących w specjalizacji wesel i ślubów. Wymagamy w miarę rzadkiego opisu prezentującego dołączaną firmę, nie ugaszczamy stron niezgodnych z polskim prawem.
  Zapisz już dziś swój wpis, każdy link nakierowujący na Waszą stronę to lepsza pozycja w google i wzmocnienie ilości wizyt.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron - katalog SEO. »

  Spis stron - katalog SEO.Internauci mają możliwość codziennie dołączać opisy a także modyfikować swoje informacje w indeksach internetowych oraz w indeksach branżowych. Badania udowadniają, że witryny internetowe są co dzień przeglądane przez miliony internautów, skutkiem tego w natychmiastowy sposób idzie odnaleźć na stronach WWW, zasadnicze wiadomości o produktach oraz o ofertach. Aktualizowany katalog stron internetowych - to działający sposób,żeby rekomendować swoje świadczenia. Katalogi witryn – robione są w sposób przychylny dla wyszukiwarek.
  Nie ociągaj się dłużej i już w tej chwili dopisz swoją stronę WWW!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry katalog stron. »

  Dobry katalog stron.Srebniak to nowatorski katalog witryn internetowych, który ma jakiś związek z kulturą czy internetem oraz wieloma innymi tematami. Katalog stron jest niesamowicie przejrzysty, wyrazisty oraz ma ciekawy design. Wobec tego jeśli jesteś informatykiem, posiadaczem sklepu internetowego i posiadasz swoją stronę www to katalog witryn www Srebniak jest świetnym miejscem, gdzie będziesz mogł wylansować swoją witrynę w sieci. Wszystkie wpisy, które dołączamy do naszego katalogu są rzetelnie sprawdzane, aby opis strony posiadał orginalną treść. Znaleźć można nas najszybciej wpisując po prostu w wyszukiwarce słowo katalog stron.
  Z całego serca zapraszamy więc do dodawania swoich stron ! Jednakże prosimy o odpowiedni wybór kategorii i subkategorii.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog »

  Darmowy katalogChcę zaprezentować Wam katalog szlachetnych adresów dostępny pod adresem szlachetny.net Spis jest regularnie moderowany więc nie musisz się bać że Twoja strona zatrzyma się na zawsze w poczekalni. Dodanie wpisu jest stuprocentowo darmowe, nie musisz też umieszczać linka zwrotnego. Jestem pewien że dodanie strony do katalogu uszlachetni linki prowadzące do serwisu. Nalegam na w miarę unikalne opisy, proponuję używanie mieszarki. Dodaj serwis do mocnego i naprawdę działającego katalogu stron www.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!