Podkategoria: Katalog Stron

Kilka zdań na temat tego jak nie pozycjonować strony: upychanie (sztuczny tłum) słów kluczowych na stronie – google coraz więcej i częściej kara za takie praktyki więc nie ma co przesądzać.

Zgłaszanie -publikacja strony do setek mało wartościowych wręcz spamerskich katalogów za pomocą programów do automatycznego dodawania, okazuje się że taki sposób także może zaszkodzić

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Katalog pozycjonera »

  Katalog pozycjoneraDarmowy rejestr stron zbudowany na super skrypcie czyli seokatalogu. Odróżnia się wśród ek innych wykazów, które robione są na zasadzie masówki. Mój wykaz jest zadbany i na wysokim poziomie.

  Ma niewiele wpisów, niemniej jednak wszystkie to są dobre witryny, z którymi wskazane jest się zapoznać. Nie dopisujemy witryn, jakich sami byśmy się wstydzili.

  Zapraszam serdecznie wszystkich do sugerowania waszych stron, szczególnie jeżeli zdołacie w intrygujący sposób je opisać, tak by zachęcić użytkownika do zobaczenia witryny.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron SEO. »

  Katalog stron SEO.Prywatny indeks witryn WWW to w dzisiejszych czasach podstawowa forma reklamy, zarówno firm, instytucji jak również i ludzi prywatnych. Porządnie jak również prawidłowo napisany spis witryn online to efektowna metoda na to, żeby można było co dzień dotrzeć do wielu konsumentów, którzy online szukają informacji o wybranych towarach a także usługach.

  Wprowadź swoją stronę WWW do najlepszych spisów w Internecie. Pieczołowicie moderowany katalog stron WWW jak również dokładnie stworzony opis witryny to gwarancja sukcesu. Administratorzy dokładają starań, aby można było opisy i opisy stron WWW uzupełniać w szybki, łatwy i bezbłędny sposób. Generowanie linków bezpośrednio ze stron katalogów internetowych – to wspaniały sposób na to, żeby powiększyć konwersję witryn WWW a także liczbę wizyt internautów. Wpisy ułożone są branżowo.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • katalog »

  katalogKatalogowanie wybrana spośród form archiwizacji. Katalog jest zatem pewnego rodzaju archiwum plików, na skutek któremu łatwiej jest wynaleźć te w największym stopniu nas interesujące. W katalogach mogą się znajdować nie tylko pliki tekstowe, ale i zdjęcia czy filmy. Taki klarowny układ ma przyjąć na szybkie odnalezienie potrzebnego pliku. Ma także uprościć podgląd tego, co mamy w tej chwili w danej dziedzinie zebrane. Natomiast owo z kolei ma oszczędzać nasz czas. Który jest niezmiernie ważny, ponieważ przecież: czas to pieniądz zatem nie możemy dopuścić na jego marnowanie.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIWOSZ.net - katalog www »

  PIWOSZ.net - katalog wwwJeśli pragniesz żeby Twoja strona była widoczna w sieci to powinieneś dodać ją do naszego katalogu. PIWOSZ.net to zbiór wartościowych stron, które prezentują konkretną treść. Aby witryna została dodana w katalogu, musi być zadbana i przedstawiać jakąś wartość.
  Ten katalog jest całkowicie darmowy, możesz dodać dowolną ilość witryn. PIWOSZ.net jest moderowany, odrzucane są zgłoszenia nie zgodne z regulaminem.
  Mnogość kategorii i podkategorii pozwala na proste dodanie witryny.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron SEO. »

  Katalog stron SEO.Dobry katalog stron www namawia do wstawiania swojej witryny w naszym katalogu. Dysponujemy dobrymi stronami, brak spamu i erotyki. Wyłącznie wartościowe strony www będą zamieszczane więc nie bądź zdumiony że Twoja strona została nie zamieszczona. Dbamy o wartościowość naszego katalogu stron a także o czystość w naszym spisie stron www.
  Lecz wymagam, by przestrzegać regulaminu, który jest umieszczony w naszym Portalu.
  Nasz katalog znaleźć można najszybciej wpisując po prostu w wyszukiwarce słowo katalog stron.
  Z całego serca zapraszamy więc do dodawania swoich stron !

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Katalog Stron - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!