Informacje jak dodać wpis:

Żeby dodać wpis do katalogu mFirmy, wystarczy wejść do odpowiadającej twojej stronie kategorii trony następnie na samym dole naszej strony w kategorii którą wybrałeś pojawi się opcja dodaj wpis, należy więc podać adres strony, która chcesz złościć, jeżeli strona nie istnieje w naszej bazie danych zostaniesz przeniesiony do strony w której należy podać tytuł, opis oraz słowa kluczowe.

Jako iż google coraz większy nacisk kładzie na unikalność tekstów niestety musimy odrzucać wpisy, które są słabo z synonimizowane bądź są po prostu kopią innego wpisu. Jeżeli jesteś aż tak leniwy że nie chce ci się stworzyć oryginalnego opisu swojej strony bądź firmy nie wysilaj się i nie dodawaj strony do naszego katalogu, szkoda twojego czasu! Natomiast jeżeli stworzyłeś unikalny opis możesz być pewien że wpis zostanie opublikowany.

Dlatego po raz kolejny powtarzamyWpisy które będą kopiami albo wpisem ze zmienionymi dwoma słowamy z całości innego wpisu nie będą akceptowane.Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!