Podkategoria: Grafika

1 · 2 · następna strona »
 • NewDesign - najtańsze i najlepsze projekty graficzne »

  NewDesign - najtańsze i najlepsze projekty graficzneNewDesign oferuje usługi graficzne 2D. W dziale “prezentacje” znajdą Państwo przykłady moich możliwości graficznych oraz pomysłowości. Ceny zawsze są konsultowane w trakcie rozmowy z klientem. Wahają się od 15 zł do 400 zł.Oferuję tworzenie oraz prowadzenie prostych stron internetowych (hotelarskie, restauracyjne, itp.) - bez wyszukiwarki, logowania/rejestracji. Ponadto w ofercie znajdują się: retusze zdjęć, manipulacja zdjęciami, fotomontaże, zmiana kolorystyki, usuwanie znamion, profesjonalne logo, czytelne i miłe dla oka ulotki plakaty, proste i estetyczne wizytówki, eleganckie okładki dla czasopism Gwarantuję Państwu pełne zaangażowanie w projekt oraz stały kontakt, który umożliwi szybkie i sprawne zakończenie prac tak jak to sobie Państwo wymarzycie. Oryginalność oraz estetyka wykonania różnych elementów graficznych daje pełne zadowolenie obu stronom. Na sam początek sugeruję dać mi szanse wykonać własną wizję wyglądu tychże elementów, gdyż dobrze znam się na rynku i na tym jak powinno wszystko wyglądać i co większości wpada w gust. W dziale szablony gotowe prace do zakupienia! Po zakupieniu istnieje możliwość zmiany tekstu oraz niektórych grafik.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja multimedialna »

  Prezentacja multimedialnaOferujemy Państwu szeroki wachlarz prezentacji multimedialnych, które są dostoswane aż do Państwa potrzeb tudzież preferencji. W zależności od celu i zastosowania materiału wykorzystujemy techniki i elementy, jakie najodpowiedniej sprawdzą się w tym konkretnym wypadku. Nasze prezentacje doskonale asymilują uwagę odbiorcy przez co skutecznie oddziaływają na jego zachowanie. Serdecznie zapraszamy państwa do współpracy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing w internecie »

  Marketing w interneciePragnąc odgadnąć wiadomości z zakresu reklamy wystarczy, iż wstąpisz na tą witrynę internetową, na jakiej znajdziesz wszystko czego pragniesz. Prowadzący ją redaktorzy to przy okazji fachowcy zajmujący się na co dzień marketingiem w sieci użytkując do tego liczne narzędzia, na jakich temat także dowiesz się tutaj nader wiele. Zapraszamy gorąco każdych wyczekujących nowinek a także wiecznotrwałych wiadomości dotyczących zwiększania wartości a także w ogóle pojętego promowania stron internetowych w necie. W tym miejscu znajduje się ich najcenniejsze źródło osiągalne za darmo i dla wszelkiego.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gify animowane »

  Gify animowaneGify animowane zyskały popularność wraz z rozwojem globalnej sieci Internet. Internauci coraz chętniej zaczęli generować prywatne strony www i umieszczać na nich różne obrazki, zarówno statyczne jak i dynamiczne. Format GIF jest najczęsciej stosowanym formatem graficznym, gdyż można w nim zapisać dowolną animację, czyli ruchome elementy. Inne formaty tj. jpg, czy png tego nie umożliwiają. Gify możemy zaliczyć do ogólnopojętej rozrywki, której szukają osoby korzystąjace z globalnej sieci Internet. Uzyskały nawet większą oglądalność niż popularny niedawno sennik. Swoją liczbą wyszukań zaczęły wręcz dorównywać stronom, które zawierają takie treści jak na przykład dowcipy. Niemniej jednak powstawanie stron internetowych WWW systematycznie się rozwija i na 100% pojawią się w niedalekiej przyszłości inne bardziej uniwersalne formaty graficzne.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grafik komputerowy - rmnproject.pl »

  Grafik komputerowy - rmnproject.plJestem zawodowym grafikiem komputerowym, który stworzy dla Twojej działalności innowacyjną grafikę komputerową. Mogę zrealizować projekty wizytówek, kalendarzy oraz serwisów internetowych. Jeśli poszukujesz naprawdę dobrego grafika komputerowego to zachęcam do odwiedzenia mojej strony. Wybierając mnie stawiasz na innowacyjne projekty, duże doświadczenie oraz niskie ceny. Na rynku graficznym wykonuje prace już przeszło 2 lat i mam dużo oczarowanych kontrahentów. Promocje dla stałych kontrahentów.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Grafika - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.