Kategoria: Kultura Sztuka

Czy wiesz że jedno minutowy pocałunek sprawia że tracisz około 26 kalorii.

Kultura Sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zespoły weselne »

  Zespoły weselneJeżeli chodzi o obsługę muzyczną przyjęcia weselnego to nie musisz już dłużej się martwić.
  Wejdź na stronę internetową haliskaband.republika.pl gdzie znajdziesz propozycję zespołu muzycznego - Haliśka Band.
  Ani chybi zaintryguje Cię ciekawy repertuar jaki przygotował na taką okoliczność zespół na wesele Haliśka Band z Łodzi.
  Winien też przypaść Ci do gustu ich ciekawe zrealizowania tychże numerów.
  Nie opóźniaj w związku z tym dłużej, tylko wejdźże czym prędzej na witrynę zespołu na wesela Haliśka Band, gdzie zapoznasz się nie tylko z pełną ofertą zespołu, ale również możesz posłuchać i pooglądać zespół muzyczny Haliśka Band w kacji.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosenthal w Antyk.net.pl »

  Rosenthal w Antyk.net.plJednym z szczególnie cenionym na świecie wytwórców porcelany jest firma Rosenthal. O ogromnym sukcesie jej produktów zadecydowała przede wszystkim wysoka jakość materiałów oraz zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka. Na przestrzeni lat firma Rosenthal wyrobiła sobie doskonałą renomę i w dalszym ciągu jej porcelana jest poszukiwana na rynku.
  Trudno wyszukać wyroby, które z jednej strony są subtelne i arcydelikatne, a z drugiej cenne oraz niezmiernie pożądane. Wydaje się, iż jedynym tego typu produktem jest porcelana.
  Czy opłaca się lokować środki w starą porcelanę? Odpowiedź jest prosta – naturalnie warto. Warto ale pod jednym warunkiem, że porcelana, którą nabędziemy będzie autentyczna. Gwarancję takowych zakupów dostaniemy np. w sklepach z antykami, a jednym z wyjątkowo uznanych jest antyk.net.pl. Korzystnych inwestycji!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • kudelski-meble art deco »

  kudelski-meble art decoOferowane meble przez firmę KUDELSKI-Art Deco są eksponatami idealnymi dla lokaty kapitału i posiadają najwyższe właściwości artystyczne,historyczne. Zajmujemy się także renowacją mebli zabytkowych.Specjalnością Kudelski-art deco są meble z lat 20 i 30. Autentyczne meble art deco od znanych i cenionych wytwórni.Tradycja datowana od 1905 roku..Rok zał. 1905. Dzieła sztuki i antyki. Specjalizacja meble art deco, zabytkowe eksponaty znanego autorstwa i pochodzenia, meble luksusowe.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria twarzy »

  Galeria twarzyCentrum Filmowe ATV Film powstało w 2000 roku na terenie całej Polski. Łącząc pasję z doświadczeniem tworzymy największą w Polsce bazę wizerunków - Katalog Galeria Twarzy. Dla nas każda osoba to potencjalna GWIAZDA!!!, a nasze katalogi skutecznie ułatwiają promocję wybranych wizerunków w świecie mediów jest to zbiór osób o ciekawej i charakterystycznej prezencji, przedstawianych w sposób naturalny. Staramy się nie zmieniać i nie retuszować wizerunku Uczestników. Nasz katalog jest to baza wielotysięczna w której znajdują się statyści oraz aktorzy jak i amatorzy w każdym wieku, osób o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych. Udostępniamy go Firmom realizującym reklamy i programy telewizyjne, imprezy artystyczno-medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne. Udział w Galerii Twarzy sugerujemy dzieciom ale również młodzieży, osobom w średnim i starszym wieku, osobom o nietypowej urodzie, aktorom, aktorkom i wszystkim innym o wyjątkowych predyspozycjach i umiejętnościach.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawodowy fotograf Kompleksowe fotoreportaże »

  Zawodowy fotograf Kompleksowe fotoreportażeJestem fotografem już ponad dwadzieścia lat. Zajmuję się fotografią reklamową, katalogową oraz sportową. Na co dzień współpracuję z wyborczą. Oferuje usługi fotograficzne dla firm oraz osób prywatnych. Wykonuje sesje ślubne plenerowe w całej polsce. Zajmuję się również kompleksowym fotoreportażem. Uważam, że w zdjęciu najważniejszy jest pomysł i to on decyduje o jego wizualnej i merytorycznej zawartości. Według mnie w tej branży liczą się fotografie, które niosą ze sobą jakiś przekaz, a nie są jedynie pustym obrazem. Zawierają w sobie emocje. To dla mnie jest najważniejsze. Moje fotografie były prezentowane wielu instytucjach kulturalnych. Wygrałem też kilka ogólnopolskich konkursów fotograficznych. Zapraszam na moja stronę.
  zdjęcia slubne

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Kultura Sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.