Podkategoria: Antyki

 • strojenie pianin katowice »

  strojenie pianin katowiceW naszym salonie muzycznym i pracowni znajdziecie państwo bogactwo instrumentów jak również usług takich jak strojenie pianin, konserwacja fortepianów i pianin oraz transport zakupionych instrumentów pod wskazany adres. Jako profesjonalna firma cały czas staramy się dostosowywać ofertę do oczekiwań klientów aby zapewnić pełną satysfakcję z wydanych pieniędzy. Gwarancją jakości i doświadczenia naszej firmy są fakty iż istniejemy od 1976 roku oraz posiadamy tytuł rzeczoznawcy sądowego pianin i fortepianów. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • antykwariat »

  antykwariatDużo ludzi ma taki zwyczaj, że kupioną książkę czyta tylko jeden raz, i następnie nie wraca do niej.Można spróbować sprzedawać samemu, lecz wiąże się to z koniecznością szukania kupców, a wiele osób po prostu nie ma czasu na to.Z jakich powodów zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca które umożliwiały sprzedaż literatury. Taka forma sprzedaży i zakupu dzieł literackich dynamicznie zaczęła zdobywać popularność.Prowadzili je ludzie, dla których książki były całym życiem, i tę pasję było widać. Wcześniej antykwariat kojarzył się z miejscem, gdzie na ladach, półkach i przy ścianach rozłożone były antyki, książki i wiele innych przedmiotów. Razem z zamiłowaniem ludzi którzy nim kierowali wejście do antykwariatu było jak wejście w inny wymiar, świata literatury i poezji. Dawniej trzeba było do antykwariatu podjechać czy podejść, co zabierało trochę czasu, dziś, w naszej zabieganej rzeczywistości dużo ludzi będzie woleć zobaczyć ofertę na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu.Duży kawałek obrotu używaną literaturą przejął internet, w sieci powstało dużo wirtualnych antykwariatów. Część z nich funkcjonuje również w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a duża grupa istnieje tylko wirtualnie. Obecnie Antykwariat internetowy w swojej ofercie, poza książkami, posiada m.in nuty czy pocztówki

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kudelski-meble art deco »

  kudelski-meble art decoOferowane meble przez firmę KUDELSKI-Art Deco są eksponatami idealnymi dla lokaty kapitału i posiadają najwyższe właściwości artystyczne,historyczne. Zajmujemy się także renowacją mebli zabytkowych.Specjalnością Kudelski-art deco są meble z lat 20 i 30. Autentyczne meble art deco od znanych i cenionych wytwórni.Tradycja datowana od 1905 roku..Rok zał. 1905. Dzieła sztuki i antyki. Specjalizacja meble art deco, zabytkowe eksponaty znanego autorstwa i pochodzenia, meble luksusowe.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosenthal w Antyk.net.pl »

  Rosenthal w Antyk.net.plJednym z szczególnie cenionym na świecie wytwórców porcelany jest firma Rosenthal. O ogromnym sukcesie jej produktów zadecydowała przede wszystkim wysoka jakość materiałów oraz zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka. Na przestrzeni lat firma Rosenthal wyrobiła sobie doskonałą renomę i w dalszym ciągu jej porcelana jest poszukiwana na rynku.
  Trudno wyszukać wyroby, które z jednej strony są subtelne i arcydelikatne, a z drugiej cenne oraz niezmiernie pożądane. Wydaje się, iż jedynym tego typu produktem jest porcelana.
  Czy opłaca się lokować środki w starą porcelanę? Odpowiedź jest prosta – naturalnie warto. Warto ale pod jednym warunkiem, że porcelana, którą nabędziemy będzie autentyczna. Gwarancję takowych zakupów dostaniemy np. w sklepach z antykami, a jednym z wyjątkowo uznanych jest antyk.net.pl. Korzystnych inwestycji!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »

Antyki - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.