Podkategoria: Film

 • Najnowsze filmy »

  Najnowsze filmyFilmy to twoja mania? Szukasz witryny, gdzie opisywane są nowości filmowe? Uwielbiasz kino i jesteś ze wszystkim w niniejszej problematyce na bieżąco? Wpadłbyś na witrynę, gdzie zdołasz sprawdzić, jakie filmy mają swoje premiery i na co powinno się iść do kina. Ponadto możesz oglądnąć tu zwiastun dowolnie wyselekcjonowanej produkcji i przekonać się, czy chcesz ją obejżeć na dużym ekranie. Nowości filmowe nie przejdą obok ciebie obojętnie, wystarczy, że będziesz często odwiedzał to miejsce, a twoja wiedza na temat tego, co powinno się oglądnąć, będzie na najwyższym pułapie. Znajdziesz tu wiadomości o nowościach z każdego gatunku filmowego jak komedie, horrory, filmy sensacyjne itp, dlatego nie czekaj i zajżyj tu już dzisiaj! Twoi ulubieni aktorzy, najlepsi reżyserzy i producenci oczekują, aż ocenisz ich dzieło!

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serial Czterej pancerni i pies »

  Serial Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies został obwołany jednym z najbardziej znanych seriali awanturniczo-przygodowych, jaki kiedykolwiek był nakręcony przez polskich filmowców i puszczany w polskiej telewizji. Już od przeszło pięćdziesięciu lat, przedstawiciele młodego pokolenia szaleją na punkcie przygód czterech pancernych jak i ich najlepszego przyjaciela, psa wabiącego się Szarik. Mimo tego, iż pojawiają się zdania mówiące o wypaczaniu rzeczywistości przez twórców serialu, nadal jest on z miłą chęcią oglądanym. Jeżeli wobec tego zostałeś jednym z fanów serialu Czterej pancerni i pies, od serca polecam ci napisaną przez nas witryną hobbystyczną kompleksowo mu zadedykowaną. Znajdziesz tam ciekawostki jak też informacje tyczące się tak fabuły serialu, jak i aktorów w nim występujących. Przeczytasz również o sporach, które wznieca on wśród polskich historyków jak również ludzi polityki.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria twarzy »

  Galeria twarzyCentrum Filmowe ATV Film powstało w 2000 roku na terenie całej Polski. Łącząc pasję z doświadczeniem tworzymy największą w Polsce bazę wizerunków - Katalog Galeria Twarzy. Dla nas każda osoba to potencjalna GWIAZDA!!!, a nasze katalogi skutecznie ułatwiają promocję wybranych wizerunków w świecie mediów jest to zbiór osób o ciekawej i charakterystycznej prezencji, przedstawianych w sposób naturalny. Staramy się nie zmieniać i nie retuszować wizerunku Uczestników. Nasz katalog jest to baza wielotysięczna w której znajdują się statyści oraz aktorzy jak i amatorzy w każdym wieku, osób o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych. Udostępniamy go Firmom realizującym reklamy i programy telewizyjne, imprezy artystyczno-medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne. Udział w Galerii Twarzy sugerujemy dzieciom ale również młodzieży, osobom w średnim i starszym wieku, osobom o nietypowej urodzie, aktorom, aktorkom i wszystkim innym o wyjątkowych predyspozycjach i umiejętnościach.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »

Film - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.