Podkategoria: Korepetycje

1 · 2 · następna strona »
 • Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław »

  Korepetycje francuski Wrocław - język francuski WrocławKorepetycje francuski Wrocław. Chciałbyś znaleźć specjalistę, który nauczyłby Ciebie efektywnie i sprawnie francuskiego? W takim wypadku musisz sprawdzić moją propozycję lekcji z francuskiego. Jestem, bowiem skutecznym i renomowanym specjalistom, który skutecznie nauczy Ciebie francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, pozytywne nastawienie oraz duże doświadczenie, które zdobyłam podczas
  cztero letniego pobytu we Francji . Wykonuję również tłumaczenia z francuskiego na polski oraz w 2-gą stronę w bardzo szybkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej www. Postaw na najlepszych.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki Bydgoszcz »

  Korepetycje z matematyki BydgoszczSerdecznie zapraszam wszystkich na tanie, skuteczne i efektywne korepetycje z matematyki na terenie Bydgoszczy. Posiadam niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą gdyż korepetycji udzielam nieprzerwanie od kilku lat. Pomagam uczniom na wszystkich poziomach nauczania(szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia oraz studia). Prowadzę także specjalne przygotowania do matury. W cenie za godzinę zegarową(60 minut) jest także dojazd do ucznia. Jeśli masz problem z matematyką nie zwlekaj i zgłoś się do mnie.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje - odszukaj własnego korepetytora »

  Korepetycje - odszukaj własnego korepetytoraNajlepszy wortal internetowy będący równocześnie wyszukiwarką korepetytorów jak i miejscem, gdzie jest okazja porównać ich umiejętności na podstawie odpowiedzi udzielanych przez nich pytającym. Jednocześnie, co stanowi specjalną zaletę tego strony, jest fakt, że ma on funkcję, która umożliwia korepetytorom naukę na odległość. Można to nazwać zeszytem online uczącego się, gdzie ma możliwość zapisywać własne rozwiązania zadań polecanych mu przez korepetytora.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka niemieckiego - niemiecki online »

  Kurs języka niemieckiego - niemiecki onlineDeutschkurs.pl to materiały do nauki języka niemieckiego, interaktywne ćwiczenia online, opisy niemieckiej gramatyki jak i skuteczny system nauki słówek. Słownik tematyczny to kolejny powód, aby skorzystać z naszego serwisu. Niemiecki wielu wydaje się trudny ale jestem przekonany, że wielu pomoże nasza strona w nauce tego języka - myślę, że można go potraktować jako kurs niemieckiego w internecie. Oprócz tych wszystkich możliwość należy pamiętać o tym, że sam serwis umożliwia naukę online osobą, które chcą skorzystać z aktywnej pomocy lektora. Korepetycje odbywają się tak, że lektor konwersuje swobodnie z uczniem poprzez np. Skype oraz zleca mu wykonanie ćwiczeń wykorzystując do tego specjalną część serwisu, następnie uczeń widząc zlecone ćwiczenie może jego natychmiast wykonać. Po jego wykonaniu nauczyciel widząc rozwiązanie może zlecić poprawę lub sam jej dokonać. System sam zapisuję czas całej lekcji jak i poszczególnych jej część. Możliwe jest definiowanie rodzajów etapów lekcji np. typ praca domowa umożliwia uczniowi wykonanie ćwiczenia już po zakończeniu lekcji z korepetytorem.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Prezentacja maturalnaJak wiadomo zdanie matury z języka polskiego w szczególności ustnej jest trudną sprawą. Najtrudniej ma ten maturzysta, który nie ma zdolności twórczych i językowych, aby taką pracę utworzyć. Zbudowanie intrygującej merytorycznie prezentacji maturalnej to nie lada wysiłek, któremu nie każdy maturzysta jest w stanie podołać. Prezentacja maturalna powinna zawierać nie tylko ciekawie opisany zagadnienie z licznymi przykładami opartymi przykładowo na literaturze. Ale także własne sugestie dotyczące wybranego tematu. Dlatego także maturzysta, który nie czuje się na siłach, aby stworzyć taką prezentację maturalną może skorzystać z pomocy naszej firmy specjalizującej się w fachowym pisaniu prac|. Nasza firma zatrudnia fachowców z dziedziny humanistyki, znających się na swojej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystujących. Wystarczy, aby maturzysta skontaktował się z naszą firmą, podał wybrany przez siebie temat, a profesjonaliści z naszej spółki w sprawny i szybki sposób taką pracę napiszą. Na 100% prawie każdy maturzysta będzie zadowolony ze swojej pracy napisanej przeze mnie tylko dla niego.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Korepetycje - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron mFirmy jest zbiorem wyłącznie dobrych stron, dzięki częstej moderacji oraz aktualizacji, pozycjonowaniu naszego katalogu stale zwiększa się jego działa co bezpośrednio wpływa na pozycje stron dodawanych do katalogu mFirmy. Zależy nam na dobrej pozycji katalogu oraz na wpisach merytorycznych nie będącymi kopiami wpisów z innych katalogów, jako iż w najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg zamian poprawiających funkcjonalność co powinno się przyczynić bezpośrednio na poprawę pozycji dodawanych w katalogu wpisów min. dlatego tak istotną kwestią jest dla nas utrzymanie dobrego poziomu merytorycznego zawartych w nim wpisów. Tak więc cała ekipa mFirmy życzy silnych zrostów pozycji w wyszukiwarkach zwłaszcza Google.
Pamietaj że wyszukiwarki internetowe w większości do ustalania pozycji w rankingu stron internetowych, korzystają w głównej mierze z wyznacznika wartości strony oraz przedewszystkim z ilości jak i wartości linków jakie prowadzą do danej strony. Dlatego to gdzie znajduje się, i jaką treścią dana strona zoztała otoczona wpływa bezpośrednio na wartość danej strony. Aczkolwiek należy pamiętać iż algorytmy wyszukiwarek zwłaszcza google, nie biorą tylko pod uwagę linków z wartościowych stron, ale równierz te z mało wartościowych katalogów w których nigdy nie liczyła się jakość tylko ilość. Dlatego dodawanie strony do mało wartościowych katalogów niestety może wpłynąć negatywnie na ocene twojej strony przez wyszukiwarkę oraz na jej pozycje! Dlatego gdy dodajesz stronę do wartościowego SEO Katalogu uzyskujesz mocny link prowadzący do swojej strony internetowej, jednocześnie podlinkowując wpis z dobrego katalogu zwiększasz jego siłę. Dzięki takim działanią pozycja twojej strony w wyszukiwarce stale rośnie. Więc nie zwlekaj i już teraz dodaj Swoją stronę internetową do katalogu stron mFirmy.com!