Podkategoria: Aktywny Wypoczynek

Lubisz aktywnie wypoczywać i prowadzisz własnego bloga ? A może oferujesz ludziom różne formy aktywnego wypoczynku? Jeżli tak to ta kategoria jest odpowiednia dla twojej strony

1 · 2 · następna strona »
 • Domek przy morzu »

  Domek przy morzuA dlaczego do Chłopów - spytacie państwo. W Chłopach, na pierwszy rzut oka widać szeroką plażę, wysokie wydmy, zakrzewione i zalesione. Pierwotnie przeznaczona była na skansen, ale wraz z rozwojem turystyki nastąpił jej dynamiczny rozwój. Dopiero teraz, w dwudziestym pierwszym wieku!. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia powstała przystań rybacka. Wieś powoli, acz systematycznie zaczęła się rozbudowywać. Zapraszam państwa do spędzenia wczasów w miejscowości Chłopy. To bardzo urokliwa miejscowość letniskowa nad morzem. Jest to mała wieś, która ma zachowany układ rybackiej osady i jest wpisana (jako jedyna) do rejestru zabytków. Jest tu cicho, dziko, spokojnie. Do morza tylko 450 metrów, do sklepu i jadalni 200 metrów, do restauracji 300 metrów. Posiadamy dwie 500 m. kw. ogrodzone działki. Na każdej znajduje się drewniany www.domekprzymorzu.pl. Jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy kompletnie wyposażony. Domki solidne, zbudowane przez firmę. Do wynajęcia posiadam także trzy przyczepy campingowe, 4 - ro osobowe. Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. Jest również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i piaskownicami. Domek przy morzu jest do państwa dyspozycji. W pobliżu jest możliwość wykupienia wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych, smażalni, restauracji oraz przystań rybacka. Można tam kupić świeże ryby. Przez zupełny przypadek na mojej działce znajduje się mała wędzarnia. Pozwolę sobie napisać parę słów o przyrodzie. W Chłopach jest piękny las mieszany z przewagą buków. Już od sierpnia na wydmach można znaleźć rydze, maślaki, opieńki. W lesie ciekawe szlaki piesze i trasy rowerowe, przy których są ławeczki ze stołami do odpoczynku i posilenia się. Ptaszki pięknie śpiewają, żyć się chce. Na koniec chciałbym państwu opisać ciekawostkę geograficzną. Wczasy nad morzem pędzicie państwo na szesnastym południku. Zapraszam bardzo serdecznie do mojego ogródeczka, dzieweczka z bukowego lasku.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najciekawsze miejsca w Polsce »

  Najciekawsze miejsca w PolsceSerwis ToNaszeMiejsce.pl to rozległa baza atrakcji turystycznych w Polsce. Jeżeli zastanawiasz się gdzie wyruszyć z rodziną lub znajomymi, gdzie wybrać się na weekend i co warto zobaczyć w Polsce - dobrze trafiłeś! W serwisie odkryjesz ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne Polski oraz sprawdzisz gdzie spać, gdzie zjeść, gdzie spędzić wolny czas. ToNaszeMiejsce to turystyczna mapa Polski prezentująca kilkadziesiąt tysięcy miejsc, które warto odwiedzić. Najpiękniejsze miejsca w Polsce czekają na Ciebie!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyczepy kempingowe sprzedaż »

  Przyczepy kempingowe sprzedażPrzyczepa kempingowa jest to pojazd kołowy, bez własnego silnika, ciągnięty poprzez inny pojazd, w bardzo wielu przypadkach samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w wielu przypadkach w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce jedynym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

  Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód turystyczny, zapewniający pasażerom miejsca do spania i wypoczynku. Specjalna zabudowa zapewnia przestrzeń i sprzęt do przechowywania żywności i sporządzania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z toaletą, umywalką i nierzadko prysznicem.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe ATP activity »

  Imprezy firmowe ATP activity
  Incentive Travel, czyli turystyka motywacyjna, to imprezy firmowe służące motywacji. Wykorzystywane jako narzędzie nagrody motywują do dalszej owocnej pracy.
  Imprezy realizujemy w górach czy w dżungli? Mogą one stanowić zakończenie dnia po owocnej konferencji, jak również preludium do wieczornego bankietu. Łączymy je z spotkaniami, lub prowadzimy jako samodzielne programy.
  Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, zarówno w zakresie reprezentantów danej destynacji, jak i opieki zespołów koordynatorskich. Zapewniamy dobre hotele, bilety lotnicze krajowe i międzynarodowe, polskojęzycznych opiekunów i niepowtarzalne scenariusze imprez.
  Nie organizujemy imprez według utartych szablonów. Każda nasza impreza to nowe przeżycie również dla nas.
  Nie boimy się żadnego wyzwania.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Spływy kajakoweMasz zamiar spróbować własnych sił w spływach kajakowych? Nie za bardzo masz wiedzę, gdzie masz możliwośćodszukać najbardziej wiarygodne wiadomości na ten temat? W takim wypadku koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się ze wszystkimi wiadomościami, które to zebraliśmy dla ciebie. Wiadomo, że spływy kajakowe są czymś, co nie każdy z nas może robić. Trzeba spełnić bardzo wiele warunków dodatkowych, które sprawią, że spływy będą nie jedynie bezpieczne, ale i także będą świetną zabawą. Po pierwsze, każda a jedna osoba, jaka decyduje się na kajaki musi umieć pływać. Nigdy nie wiadomo, w którym momencie na przykład przydarzy się nam wypadek lub wpadniemy do rzeki. Jeżeli rzeka nie jest głęboka, a my jesteśmy w stanie wyjść z odwróconego dnem do góry kajaka to nic nam nie grozi. Jeżeli jednakże rzeka jest już bardzo głęboka, to sytuacja wcale nie będzie już różowa. Jedynie na naszej witrynie znajdziesz informacje konieczne ci do tego, abyś mógł spokojnie oraz wesoło spędzić swój czas.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Aktywny Wypoczynek - nowa strona:

Adres:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.