Kategoria: Technika

Czy wiesz że dźwięk rozchodzi się 5 razy szybciej pod wodą aniżeli w powietrzu.

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Telefony VoIP »

  Telefony VoIPTelefonia internetowa to znakomita alternatywa dla wszystkich planujących zmniejszyć rachunki za połączenia telefoniczne. Nie ma co ukrywać - większość osób nie wyobraża sobie dzisiejszego świata bez stałego dostępu do telefonu. Telefonia VoIP pozwala połączyć niski koszt połączeń z mobilnością, przy jakości usług, którą dotąd charakteryzowała się tradycyjna telefonia. Obecnie też trudno sobie wyobrazić prowadzenie korporacji bez niezawodnej i skutecznej telekomunikacji. Wydatki ponoszone na usługi telekomunikacyjne bywają niekiedy sporym ciężarem dla finansów nieomal każdego przedsiębiorstwa. Dodatkowe korzyści płynące z telefonii internetowej takie jak wirtualna centrala PBX, systemy IVR i 3CX umożliwiają wykorzystanie szeregu pomocniczych opcji a także konferencje dla wielu osób. Zobacz sam, co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Szpiegowskie »

  Urządzenia SzpiegowskieStrona maxlite to przede wszystkim opisy urządzeń do inwigilacji, opisujemy najnowsze dostępne na rynku urządzenia służące zarówno do podsłuchiwania jak i do podglądania. Staramy się przedstawiać wyłącznie najpopularniejsze urządzenia w przystępnych cenach dla większości użytkowników, opisując wady jak i zalety danego urządzenia szpiegowskiego. Stworzyliśmy dział Podsłuchy jak i mini kamery bezprzewodowe dzięki czemu przeczytasz o zaletach jak i wadach urządzeń do podsłuchiwania jak i podglądania. Na stronie systematycznie staramy się dodawać nowe typy gadżetów z kategorii detektywistycznych

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oleje i smary Texaco »

  Oleje i smary TexacoW naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie do warsztatów samochodowych znanych i cenionych firm. W sprzedaży piece na olej przepracowany -zyżyty, kompresory, zestawy narzędziowe, urządzenia prostowniczo-rozruchowe, podnośniki, dźwigniki, wyciągarki, narzędzia pomiarowe, klucze pneumatyczne, narzędzia ręczne oraz inne profesjonalne urządzenia i maszyny. Zapraszamy

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Automatyka przemysłowaFirma MAXTER realizuje projekty z zakresu automatyki przemysłowej.W ofercie:- modernizacje maszyn w zakresie układów sterowania,- serwis szaf sterowniczych,- programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich,- tworzenie wizualizacji procesów technologicznych (SCADA),- dobór i sprzedaż falowników, czujników,- projektowanie i wdrożenia szaf sterowniczych do urządzeń prototypowych oraz w produkcji seryjnej.Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz naszych produktów.Obszar działania: cała Polska.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje Mobilne »

  Aplikacje MobilneAplikacje na androida pomogą organizację dnia. Masz kłopoty z organizacją? Od dziś z wsparciem przybywa tobie specjalny program na androida zarządzający czasem. Możesz tu zanotować sobie listę ważnych rzeczy do zrealizowania oraz pilne spotkania. Zawsze także możesz skonfigurować sobie alarm. Przyda tobie się to zwłaszcza wtedy, jeśli lubisz zapominać o pilnych sprawach. Niesłychanie zorganizowany program na Androida nie pozwoli ci się nigdy nigdzie spóźnić. Za sprawą temu programowi możesz też usystematyzować swoje kontakty. Spółka 3Rstudio - Programowanie Android.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.